Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Anonymous
sr: Анонимни
