Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
