Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: Anonymous
te: అనామకం
