Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Date created
th: วันที่สร้าง
