Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi
