Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Default
vi: Mặc định

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Other
vi: Khác

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Annotations
vi: Chú giải
