Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Revision
az: Reviziya

en: Date created
az: Yaradılma tarixi
