Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Revision
he: גרסה

en: Date created
he: נוצר בתאריך
