Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: None.
af: Geen.
