Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: None.
am: ምንም።
