Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Operation
ast: Operación

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: None.
ast: Nengún.
