Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Operation
be: Аперацыя

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Machine name
be: Машынная назва
