Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Operation
bg: Действие

en: Approved
bg: Потвърдени

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: None.
bg: Нищо.
