Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
