Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Operation
ca: Operació

en: Approved
ca: Aprovat

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: None.
ca: Cap.

en: Unit
ca: Unitat

en: Machine name
ca: Nom-màquina
