Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Operation
cs: Operace

en: Approved
cs: Schváleno

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: None.
cs: Žádný.

en: Unit
cs: Jednotka

en: Machine name
cs: Strojový název
