Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: None.
el: Κανένα.

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
