Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Operation
et: Operatsioon

en: Approved
et: Kinnitatud

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: None.
et: Puudub.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
