Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Approved
eu: Onartuta

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: None.
eu: Ezer.

en: Machine name
eu: Makinaren izena
