Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Operation
gl: Operación

en: Approved
gl: Aprobado

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: None.
gl: Ningún.

en: Machine name
gl: Nome de sistema
