Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Approved
is: Samþykkt

en: None.
is: Ekkert.
