Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
