Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: None.
ka: არცერთი.
