Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Operation
kk: Операция

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: None.
kk: Ешбір.
