Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: None.
km: គ្មាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
