Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: None.
ku: هیچ.
