Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: None.
lt: Joks.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
