Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: None.
nn: Ingen.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
