Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
