Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Operation
pl: Czynność

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: None.
pl: Brak.

en: Unit
pl: Jednostka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
