Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Approved
ps: منل شوي
