Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Operation
ro: Operație

en: Approved
ro: Aprobat

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: None.
ro: Niciunul.

en: Machine name
ro: Numele mașinii
