Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji
