Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Operation
sk: Operácia

en: Approved
sk: Schválené

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: None.
sk: Žiadne.

en: Unit
sk: Jednotka

en: Machine name
sk: Strojový názov
