Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: None.
sl: Brez.

en: Machine name
sl: Strojno ime
