Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: None.
sq: Asnjë.
