Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: None.
ug: يوق.
