Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Operation
vi: Thao tác

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: None.
vi: Không có.

en: Unit
vi: Đơn vị

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
