Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Operation
ar: عملية

en: Approved
ar: معتمد

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: None.
ar: لا شيء.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
