Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Machine name
az: Maşın adı
