Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Update options
da: Opdatering

en: Operation
da: Handling

en: Approved
da: Godkendt

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: None.
da: Ingen.

en: Unit
da: Enhed

en: Machine name
da: Internt navn

en: Delete reservation
da: Slet reservation
