Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Reservation
fi: Varaus
