Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Operation
he: פעולה

en: Approved
he: מאושר

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: None.
he: ללא.

en: Unit
he: יחידה

en: Machine name
he: שם מכונה
