Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Operation
hr: Operacija

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: None.
hr: Nijedan.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
