Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Operation
hu: Művelet

en: Approved
hu: Elfogadott

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: None.
hu: Nincs.

en: Unit
hu: Egység

en: Machine name
hu: Programok által használt név
