Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
