Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Operation
ja: 操作

en: Approved
ja: 承認済み

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: None.
ja: なし

en: Unit
ja: 単位

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Reservation
ja: 予約
