Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Operation
lv: Operācija

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: None.
lv: Neviens.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
