Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
