Reservation (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
